Pomata Propoli

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 2618

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pomade me perqindje te larte te ekstraktit te propolisit te kombinuar me gjalpe shea. E pershtatshme per tu perdorur per problemet e lekures fale vetive te saj antibakteriale, antivirale, antimikotike, antiinflamatore, antioksidante dhe cikratizante.

E pershtatshem per tu perdorur edhe nga lekurat sensitive.

perdorimi

Aplikohet ne lekure, masazhohet lehtesisht derisa te perthithet.

paketimi

50 ml