O.SH FOAMY BODY POLISH SWEET ALMOND 250ML (2677E)

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 11952

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eksfoliues trupi shkumues me vaj organik bajame dhe kallam sheqer, i cili i jep lëkurës tuaj përtëritje të menjëhershme dhe shkëlqim të mrekullueshëm.

  • Vaji organik i bajames ushqen lëkurën tuaj me lëndë ushqyese, duke e mbrojtur atë nga dehidratimi.
  • Kripa natyrale së bashku me kallamin e sheqerit eksfoliojnë butësisht lëkurën tuaj.

paketimi

250 ml