O.SH STRAWBERRY & CHOCOLATE BODY MOUSSE 450ML -2035

L1,250

Ka stok

In Stock

SKU: 12289

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Body Mousse i dhuron trupit tuaj një butësi dhe ndjenjë të jashtëzakonshme.

  • Luleshtrydhet organike ushqejnë lëkurën.
  • Vaji i arrës së kokosit zbut lëkurën.
  • Vaji i arrave të pishës organike dhe të kakaos rrisin elasticitetin dhe tonin.
  • Vaji manoah është një lëndë ushqyese thelbësore që hidraton dhe mbron lëkurën duke parandaluar petëzimin.

perdorimi

Aplikoni nje sasi te vogel ne lekure te thate duke e masazhuar lehtesisht.

paketimi

450 ml.