DEFENCE DEO ULTRA CARE 48H ALUMIN SALT-FREE 100 ml

L1,050

Ka stok

In Stock

SKU: 12204

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Antidjersë e formuluar pa kripëra alumini dhe alkol për një mbrojtje deri në 48 orë. I përshtatshëm për lëkurat sensitive dhe për përdorim pas depilimit.

permban

Citratin trietil – Parandalon aktivitetin e enzimave bakteriale që janë përgjegjëse për zbërthimin e djersës, duke penguar kështu në mënyrë aktive formimin e erës së keqe.
Panthenol -Ka efekte mbrojtëse dhe qetësuese.
Agjent antibakterial – zvogëlon ngarkesën mikrobike lokale.
Vitamina E -Antioksidant, kontribuon në efektin deodorues.

perdorimi

Aplikoni produktin në lëkurë të pastruar dhe të thatë.

paketimi

100 ml