Mosquito Stick dopopuntura

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 0911

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Stick praktik ne forme xheli i cili mund te perdoret pas pickimit te insekteve, hithrave ose kandilit te detit. Ndihmon ne rekuperimin dhe eleminimin e ndjesise se kruajtjes, kjo fale lengut te Aloe Barbadensis dhe vajit Tea tree.

paketimi

10 ml

permban

Aloe Vera
Vaj Tea Tree
Amoniak