BIOCOLLAGENIX 10 EYE PATCH

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 13684

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Patch inovative për trajtimin e konturit të syrit, të formuluara me një hidroxhel të posaçëm që përmban koncentrate nga principe aktive natyrale: Kolagjen marin të hidrolizuar të tipit I dhe III, Kafeinë, 5 lloje Acidi Hialuronik me pesha të ndryshme molekulare.

Produkti hidraton dhe tonifikon lëkurën, eleminon shenjat e lodhjes, fryrjen dhe rrathët e zinj.

perdorimi

Për një rezultat më efikas, rekomandohet të lini produktin në frigorifer për 10/15 minuta para aplikimit dhe të përdoret 1-2 herë në javë, ose sipas nevojës. Mbajeni 15-25 minuta dhe më pas hiqeni.
Mos e përdorni nën moshën 12 vjec.

permban

Ekstrakt të gjethes Ginkgo Biloba, Kafeinë, Ekstrakt të gjethes aesculus hippocastanum, Vitaminë E.

paketimi

10 Patche-e.