BIOCOLLAGENIX CONTORNO OCCHI E LABBRA 15 ML

L1,050

Ka stok

In Stock

SKU: 14006

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për sytë dhe buzët me efekt lifting. Redukton rrudhat e syve dhe ju jep volum zonës së buzëve.

Pa aroma, përthithje e shpejtë.

PERMBAN

Kolagjen Marin dhe Acid Hialuronik – E bën lëkurën të shëndritshme, hidraton thellësisht dhe ka një efekt natyral filler.

Ekstrakt të Trëndafilit Damask – Rigjeneron hidraton dhe zbut lëkurën.

Ekstrakt të Acmella Oleracea – Jep efektin e Botox

Mikrosfera me efekt të mëndafshtë – Reduktojnë dukshëm rrudhat dhe imperfeksionet dhe mundësojnë zbutjen e zonës së buzëve dhe syve.

PERDORIMI

Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje.

PAKETIMI

15 ml.