Instant lift serum

L4,600

Ka stok

In Stock

SKU: 3059

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum lifting per lekuren e maturuar, me formule te perqendruar me kompleksin e rigjenerimit qelizor dhe kolagjenit detar.

– Me veti hidratuese dhe rigjeneruese

perdorimi

Aplikoni serumin ne mengjes dhe ne darke pas pastrimit te lekures.

paketimi

30 ml

perberja

CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Ekstrakti I terfilit te kuq

Kombucha: caji I zi I fermentuar

Kolagjeni detar

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.