BIOCOLLAGENIX CREMA ANTIETA

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 12720

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Esi Bio Collagenix është një trajtim me veprim mbushës i formuluar për të luftuar shenjat e plakjes së lëkurës duke përmirësuar qëndrueshmërinë dhe elasticitetin, falë përzierjes së përbërësve natyralë: – kolagjeni detar dhe acidi hialuronik redukton dehidratimin e lekures, duke ndihmuar në ruajtjen e shkëlqimit të lëkures dhe ndihmon në hidratimin e thellë. Teksturë e lehte qe perthithet lehtesisht nga lekura.

specifikime

– arginina tonifikon dhe nxit rindërtimin e qelizave.
– gjalpi shea siguron rehati dhe butësi.
– Vitamina C, së bashku me aonokiolin dhe magnololin, të nxjerra nga lëvorja e magnolisë, ka veti antioksiduese.
– Trëndafili i Damaskut rigjeneron dhe qetëson.

perdorimi

Aplikoni një sasi të përshtatshme kremi në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje, duke masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

paketimi

50 ml