MAGIC SPHERES “FIRM & LIFT” 50 ML

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10214

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum i pasur me acid hialuronik dhe ekstrakte të fierit, i cili i dhuron lëkurës suaj një efekt lifting. Dizenjuar posacërisht për lëkurat e maturuara, lëkura e të cilave e ka humbur elasticitetin.
Serum rekomandohet të përdoret në mëngjes pas pastrimit të fytyrës dhe para aplikimit të kremit tuaj të zakonshëm.

  • Mbrojtja UV – mbron nga efektet negative të rrezatimit UV
  • Efekti kundër ndotjes – mbron nga ndikimi i dëmshëm i ndotjes së ajrit dhe mirëmban shkëlqimin e lëkurës
  • Efekt lifting – zbut linjat e imta dhe rrudhat menjëherë
  • Hidratues dhe ruajtës i lagështisë
  • Përmirëson elasticitetin e lëkurës
  • Tonifikues, astringent dhe qetësues

perdorimi

Magic Spheres janë krijuar për t’u përdorur mundësisht në mëngjes si trajtim intensiv pas pastrimit të lëkurës dhe para aplikimit të kremit për kujdesin e lëkurës.

paketimi

50 ml.