MAGIC SPHERES CAVIAR REPAIR 30 ML

L4,800

Ka stok

In Stock

SKU: 10688

Pershkrimi i produktit

Serum fytyre me ekstrakt Havjari i pasur me aminoacide, lipide, vitamina dhe minerale. Hidraton intensivisht, rigjeneron dhe mbron lëkurën nga radikalet e lira. Rekomandohet të përdoret nga personat që kanë të nevojshme rigjenerimin e lëkurës dhe pas ekspozimit për një kohë të gjatë në diell. Mbron lëkurën nga ndotja. Ka efekt të lehtë lifting.

Efektet dhe karakteristikat:

  • Mbrojtja UV – mbron nga efektet negative të rrezatimit UV
  • Efekti kundër ndotjes – mbron nga ndikimi i dëmshëm i ndotjes së ajrit dhe mirëmban shkëlqimin e lëkurës
  • Mbrojtja nga radikalet e lira
  • Efekti lifting – zbut linjat e holla dhe rrudhat menjëherë
  • Hidratues dhe ruajtës i lagështisë
  • Rigjeneron funksione të rëndësishme si mikroqarkullimi, furnizimi me oksigjen dhe formimi i qelizave të reja duke furnizuar me elementë gjurmë dhe proteina
  • Efekt aktivizues dhe vitalizues në lëkurën e lodhur dhe të plogët të cilës i mungon vitaliteti

 

perdorimi

Magic Spheres janë krijuar për t’u përdorur mundësisht në mëngjes si trajtim intensiv pas pastrimit të lëkurës dhe para aplikimit të kremit për kujdesin e lëkurës.

paketimi

30 ml.