Vitaforce C Cream

L4,050

Ka stok

In Stock

SKU: 2347

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me veti te fuqishme antirrudhe.

specifikime

– Mbron lekuren nga radikalet e lira

– Rigjeneron dhe I jep vitalitet lekures

– Tonifikon dhe hidraton.

perdorimi

Aplikoni kremin ne lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

Ideal nese kombinohet me serumin Vitaforce C skin complex, per nje efekt te dyfishte.

paketimi

50 ml

perberja

Vitamin C

Vitamine E

Acid hialuronik

Ekstrakt Limoni

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.