BIOCOLLAGENIX SIERO CONCENTRATO EFFETTO FILLER 10 ML

L2,130

Ka stok

In Stock

SKU: 14005

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum i përqëndruar me efekt filler (mbushës) i pasuruar me ingredient specific kompleks të cilët japin efekt botoks në lëkurë.

Lëkura bëhet më e butë me e tonifikuar dhe rrudhat do të zbehen që në aplikimin e parë.

permban

Kolagjen marin – Ndihmon në përmirësimin e kompaktësisë së lëkurës.

Peptide të fortifikuara Argireline – Parandalon plakjen e lëkurës duke e transformuar dukshëm lëkurën falë efektit të ngjashëm me botoksin.

Acid Hialuronik me pesha të ndryshme molekulare për një efekt natyral filler dhe hidratim të thellë.

Polisakaridet natyrale kanë një efekt të menjëhershëm mbushës dhe lifting.

Niacianemide – Rrit shkëlqimin e lëkurës dhe vepron si një barrierë mbrojtëse kundër agjentëve mjedisorë.

perdorimi

Aplikoni serumin në fytyrë dhe qafë. Prisni disa minuta para se të aplikoni kremin.

paketimi

10 ml.