Tri Care Eye Cream

L4,320

Ka stok

In Stock

SKU: 3058

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Formulim ideal per rrathet e erret te syve dhe borsat.

specifikime

– Redukton rrudhat dhe shenjat e lodhjes

– Eleminon rrathet e zinj dhe enjtjet ne zonen e syve

– Nxit prodhimin e kolagjenit dhe permireson ndjeshem mikroqarkullimin,

– Riforcon lekuren duke I rikthyer elasticitetin

perdorimi

Aplikoni ne mengjes dhe ne mbemje ne zonen perres syve

paketimi

15 ml

perberja

CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor)

Vitamin A

Vitamin E

Ekstrakti I centella Asiatika

Gjalpe shea

Acid Hialuronik

Vaj macadamia

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.