Instant Lift Serum 50 ml

L6,000

Ka stok

In Stock

SKU: 11415

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum lifting per lekuren e maturuar, me formule te perqendruar me kompleksin e rigjenerimit qelizor dhe kolagjenit detar.
– Me veti hidratuese dhe rigjeneruese

perdorimi

Aplikoni serumin ne mengjes dhe ne darke pas pastrimit te lekures.

paketimi

50 ml.