INSTANT GLOW & LIFT COMPLEX 7 X 2ML

L2,010

Ka stok

In Stock

SKU: 11802

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula me efekt të menjëhershëm hidratues, antirrudhë dhe shkëlqyes për lëkurën tuaj.

Përmban:

  • Acid hialuronik me pesha të ndryshme molekulare me efekt hidratues.
  • 3D biopolymer me efekt lifting.
  • Pigment special Glow I cili shkëlqen menjëherë lëkurën tuaj.

perdorimi

Aplikoni produktin në dorë dhe më pas shpërndajeni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.