MAGIC SPHERES VITAGLOW C 30 ML

L4,800

Ka stok

In Stock

SKU: 10690

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum në trajtën e perlave me vitaminë C dhe ekstrakte bimore që kur aplikohet në lëkurë përhapet në trajtën e emulsionit. Uniformizon ngjyrën e lëkurës dhe redukton pigmentimin dhe njollat e moshës. Parandalon krijimin e njollave te reja. Mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezet UV. Mbron lëkurën nga dëmet e shkaktuara nga ndotja. Ushtron efekt hidratues dhe lifting.

Karakteristikat:

  • Ndriçim efektiv i lëkurës së hiperpigmentuar
  • Redukton pikat ekzistuese të pigmentimit
  • Mbrojtja UV – mbron nga efektet negative të rrezatimit UV
  • Efekt kundër ndotjes
  • Efekt lifting – zbut linjat e imta dhe rrudhat menjëherë
  • Efekt Hidratues
  • Përmirëson strukturën e lëkurës

Perdorimi

Magic Spheres janë krijuar për t’u përdorur mundësisht në mëngjes si trajtim intensiv pas pastrimit të lëkurës dhe para aplikimit të kremit për kujdesin e lëkurës.

paketimi

30 ml.