Skin Contour Cream

L3,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 3053

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhe per lekuren e maturuar.

specifikime

– Stimulon sintezen e elastines

– Eleminon rrudhat e para te mimikes

– Lufton plakjen e parakohshme dhe rigjeneron lekuren

– Shkelqen dhe hidraton

perdorimi

Aplikoni Skin Contour mbi lekuren e pastruar ne mengjes dhe ne mbremje.

paketimi

50 ml

perberja

Peptide stimuluese te elastines

Ekstrakt I bimeve SORR

Acidi Hialuronik

Mendafshi Genuine Japanese

Vaj macadamia

Izostearat izostearati

Vitamin A

Vitamin E

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.