PEEL OFF POMEGRANTE 10 X 30 gr

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 2358

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë “peel off” e pasur me peptide të sojës dhe izoflavone, duku ushtruar kështu një efekt të fuqishëm antirrudhë. Përmirëson elasticitetin e lëkurës, stimulon sintezën e kolagjenit, redukton rrudhat dhe përmirëson teksturën e lëkurës.

 

perdorimi

Perzieni maskën me 90-100 ml ujë te vakët dhe më pas aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni atë “peel off”.