Maschera Scrub Liposomia

L2,100

Ka stok

In Stock

SKU: 2264

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske dhe skrab ne nje produkt te vetem. Lufton rrudhat ekzistuese dhe parandalon krijimin e rrudhave te reja.

permban

Vaj argani dhe acid hialuronik – efekt te fuqishem hidratues, ushqyes dhe zbutes.

Lipozome te sojes – ndihmojne ne depertimin e lendeve vepruese ne shtresat me te thella te lekures. Rera Quartz – ushtron nje veprim mekanik I cili stimulon mikroqarkullimin dhe rigjenerimin qelizor, si dhe furnizimin e indeve me oksigjen.

Ekstrakt propolisi – veprim purifikues.

perdorimi

Aplikohet ne lekure te paster dhe te thate 1 ose 2 here ne jave. Lihet te veproje per 20 minuta, pastaj masazhohet per tre minuta me levizje rrethore dhe shperlahet me uje te ngrohte. Pas perdorimit te saj rekomandohet aplikimi i Siero Iper Idratante Liposomia.

paketimi

50 ml