Night Recovery Serum

L4,500

Ka stok

In Stock

SKU: 3056

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum nate rigjenerues.

specifikime

– Eleminon shenjat e lodhjes

– Parandalon formimin e rrudhave

– Forcon lekuren dhe e ben rezistente ndaj stresit oksidativ

perdorimi

Aplikoni serumin ne mbremje ne fytyre dhe ne pjesen e dekoltese.

paketimi

30 ml

perberja

CRC (Kompleksi I rigjenerimit qelizor) Ekstrakti i terfilit te kuq dhe cajit te zi te fermentuar)

Ekstrakti i mendafshe i Acacias persiane

Qelizat burimore te bimes Rose Alpine.

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.