BIOCOLLAGENIX CREMA VISO EFFETTO FILLER 50 ML

L2,025

Ka stok

In Stock

SKU: 14007

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • Efekt i ngjashëm me botoksin

Krem për fytyrën me efekt filler (mbushës). Lëkura bëhet më e butë me e tonifikuar dhe rrudhat do të zbehen që në aplikimin e parë.

permban

Kolagjen marin – Ndihmon në forcimin e lëkurës.

Peptide të fortifikuara Argireline – Lufton shenjat dhe plakjen e lëkurës duke përmirësuar dukshëm pamjen e saj dhe duke i dhënë një efekt filler.

Acidi Hialuronik i kombinuar në pesha të ndryshme molekulare mundëson një efekt filler dhe hidratim të thellë.

Polisakaride natyrale- ka një efekt të menjëhershëm filler (mbushes) dhe lifting (ngritës).

Niacinamide- rrit shkëlqimin e lëkurës dhe shërben si një barrierë mbrojtëse kudra agjentëve mjedisorë.

perdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë në lekurë te pastër dhe të thatë.

paketimi

50 ml.