Firming Neck and Decollte Cream

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 1065

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem lifting per qafen dhe dekoltene.

specifikime

– Redukton rrudhat ne pjesen e dekoltese

– Rrit elasticitetin dhe tonifikon lekuren

– Hidraton dhe zbut.

perdorimi

Aplikoni kremin ne zonen e qafes dhe dekoltese ne mengjes dhe darke ne formen e masazhit.

paketimi

50 ml

perberja

Proteinat e dritherave.

Acid hialuronik

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.