Contorno Occhi-Labbra BIO&VEGAN

L1,960

Ka stok

In Stock

SKU: 0645

Pershkrimi i produktit

Serum antirrudhe me efekt lifting per zonen rreth syve dhe buzeve. Mund te perdoret diten dhe naten.

Bio. Vegan. E testuar per nikelin.

PERMBAN

Vaj argani, gjalpe shea dhe vitamina – ushqejne lekuren dhe ushtrojne nje efekt te fuqishem antirrudhe.

Acid hialuronik me tre pesha te ndryshme molekulare – i ben buzet te duken me te konturuara dhe me me shume volum.

PERDORIMI

Aplikoni serumin ne mengjes dhe ne mbremje, ose sipas nevojes.

PAKETIMI

10 ml