FACE PATCH MASK “LIFT SOLUTION”

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12390

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Përmireson shfaqjen e rrudhave të mimikës duke zvogëluar kontraktimet muskulare.

-Redukton rrudhat dhe tonifikon lëkurën.

Përbërësit: Acmella Oleracea (Peru), Kolagjen, Elastin, Xhinko biloba.

 

perdorimi

Vendoseni maskën në lëkurë të pastër dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe pastaj hiqeni.