ORGANIC CREAM PEELING

L4,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10693

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peeling organik në trajtë kremoze. Pastron në thellësi lëkurën, minimizon poret dhe matifikon lëkurën. Lëkura duket më e fresket dhe më e lëmuar. E pasur me vaj ulliri, vaj kokosi dhe shea butter të cilat e lënë lëkurën të butë e të lëmuar, si dhe ekstrakt aloe vera dhe glicerine me efekt të fuqishëm hidratues.

Efektet dhe karakteristikat:

  • Largon qelizat e vdekura të lëkurës  Struktura e imët dhe e lëmuar e lëkurës
  • Përmirëson poret dhe efekt mattifikues
  • Efekt rregullues, qetësues dhe zbutës lagështie
  • Rrit elasticitetin e lëkurës
  • Antioksidant

perdorimi

Aplikoni produktin me duart e lagura në fytyrë, duke e masazhuar atë me levizje rrethore. Më pas bëni shpëlarjen me ujë të bollshëm.

paketimi

150 ml.