CELLULAR LIFT COMPLEX 7 X 2 ML

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 11797

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula me përqindje të lartë të përbërësve aktiv me efekt zbutës dhe antirrudhë.

Perberesit

Sodium PCA me efekt hidratues.

Palmitoyl Pentapeptide-4 stimulon formimin e kolagjenit dhe elastinës.

Oryza Sativa [Rajs] Ekstrakt nga orizi hidraton dhe mbron nga radikalet e lira.

Alantoina ka një efekt qetësues.

Acidi Hyaluronic hidraton dhe zbut rrudhat.

perdorimi

Aplikoni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Më pas aplikoni kremin tuaj të zakonshëm.