MARINE COLLAGEN FLUID 7X2 ML

L2,160

Ka stok

In Stock

SKU: 13856

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Trajtim intensiv 7-ditor me kolagjen detar, acid hialuronik dhe ekstrakt shege për një efekt lifting të dukshëm, si dhe lëkurë më të freskët dhe më të tendosur.

perdorimi

Aplikoni në lëkurë të pastër dhe masazhojeni butësisht.

perberesit

  • Kolagjeni Detar: Ofron një efekt lifting në lëkurë. Meqenëse është një makromolekulë, ajo nuk mund të depërtojë në lëkurë. Mbetet në lëkurë dhe ka një efekt lidhës dhe mbajtës të lagështisë, film-formues dhe forcues.
  • Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë: Mbron lëkurën nga tharja duke krijuar një film që lidh ujin mbi sipërfaqen e lëkurës. Mbush linjat e holla dhe rrudhat
  • Ekstrakti i shegës: Ekstrakt i koncentruar i lules së shegës (punica granatum, flos) dhe një derivat i vitaminës C; stimulon prodhimin e kolagjenit, rrit dendësinë e lëkurës, zvogëlon rrudhat dhe mbron nga fotoplakja

paketimi

7×2 ml