RICH RECOVERY CREAM

L8,000

Ka stok

In Stock

SKU: 10229

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem i pasur kundër plakjes për lëkurë mature. Me Kompleksin e Rigjenerimit Qelizor të ekstraktit të tërfilit të kuq dhe Kombucha. Kompleksi me performancë të lartë siguron një rigjenerim të plotë të lëkurës, zbut atë dhe rrit shkëlqimin e saj. Në zonat me lëkurë të thatë, një kompleks lipidi balancon boshllëqet e furnizimit me lagështi dhe forcon funksionin e barrierës.

perdorimi

Aplikoni Rich Recovery Cream në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe dekoltesë.

perberesit

• Kompleksi i Rigjenerimit Qelizor: – Ekstrakt i tërfilit të kuq: I pasur me izoflavone, redukton rrudhat, forcon lëkurën, hidraton – Kombucha: Çaj i zi i fermentuar, zbut lëkurën falë efektit lipo-mbushës, përmirëson shkëlqimin dhe i jep një çehre më rozë.
• Vitamina A – Palmitate: Stimulon aktivitetin e qelizave dhe nxit rigjenerimin e lëkurës
• Izomeratet e sakarideve: Substanca mbajtëse lagështie e bazuar në sheqerna natyrale, vepron si një magnet-hidratues, hidraton dhe lidh lagështinë në shtresat e sipërme të lëkurës.
• Gjalpë Shea: Kujdeset intensivisht për lëkurën dhe i jep asaj një ndjesi të butë.
• Squalene: Ushqen lëkurën dhe e mbron atë nga dehidratimi.
• Vaji Macadamia Nut Oil: Vaj natyral, zbut lëkurën.

paketimi

200 ml.