Aloe Vera Succo + Forte con Mirtillo

L1,620

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2916

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Xheli që ndodhet brenda gjetheve të Aloe vera favorizon funksionet detoksifikuese të organizmit.

Lëngu i përqëndruar i Boronicës ka shumë benefite për organizmin, ndër të cilat stimulon funksionin depurativ dhe lufton radikalet e lira.

perdorimi

1-2 bustina në ditë, me stomakun plot, sic janë ose të holluara me ujë.

paketimi

24 bustina x 20 ml

permban

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë të Aloe Vera 39,92 ml
Lëng i përqëndruar Boronice 120 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG