GLUTATHIONE 500 MG 60 VCAPS

L5,000

Ka stok

In Stock

SKU: 14360

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Forma aktive e reduktuar
– Me ekstrakt të gjembaçit të qumështit dhe acid alfa lipoik

Glutathione është një molekulë e vogël peptide e përbërë nga tre aminoacide: cisteinë, acid glutamik dhe glicinë. Ai prodhohet nga çdo qelizë e trupit, me nivele veçanërisht të larta në mëlçi.
Glutathioni është kritik për funksionin e shëndetshëm të sistemit imunitar, i nevojshëm për proceset e duhura të detoksifikimit dhe mbështet plakjen e shëndetshme.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Glutathione (formë e reduktuar) 500 mg *
Ekstrakt i gjembaçit të qumështit (Silybum marianum) (Fruta/Farat) (Të standardizuara në 80 mg Silymarin Flavonoids - ekuivalente 80%) 100 mg *
Acidi alfa lipoik 50 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsulë në ditë, preferohet me stomakun bosh.

paketimi

60 kapsula.