QUERCETIN 500 MG 100 VCAPS

L4,730

Ka stok

In Stock

SKU: 13803

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Mbështet funksionin e shëndetshëm imunitar sezonal

Kuercetina është një pastrues natyral i radikaleve të lirë që mbështet funksionin e shëndetshëm të sistemit imunitar sezonal dhe gjithashtu promovon funksionin normal të frymëmarrjes.

Permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kuercetinë 1 g (1000 mg) *

perdorimi

Merrni 2 kapsula në ditë me ushqim.

paketimi

100 kapsula.