QUERCETIN 250 MG GUMMIES x 60 CPS Trace Minerals

L4,455

Ka stok

In Stock

SKU: 13895

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kuercetina është një pigment bimor që ka efekte të fuqishme antioksiduese në trup. Promovon imunitetin, jetëgjatësinë, shëndetin e zemrës dhe qarkullimit të gjakut, si dhe shëndetin dhe mirëqënien e përgjithshme.

 

permbajtja

permbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 15
Karbohidratet totale 6 2%
Natrium 20 mg 1%
Dihidrat Kuercitine 250 mg **

perdorimi

Për rezultate më të mira, përtypni 2 kapsulë xhelatinoze çdo ditë me ushqim ose gjatë vaktit për të siguruar që lëndët ushqyese të qëndrojnë mirë në stomak gjatë tretjes.

paketimi

60 Kapsula xhelatinoze.