REI-SHI MUSHROOMS 270 MG 100 VCAPS

L1,940

Ka stok

In Stock

SKU: 13470

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rei-Shi Mushrooms është një përzierje e kërpudhave reishi (e njohur edhe si Ling Zhi) dhe kërpudhave shiitake. Reishi dhe shiitake janë përdorur për të promovuar shëndetin dhe mirëqënien për shekuj.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Pluhur i ekstraktit të kërpudhave Reishi (10:1) (Ganoderma lucidum) 90 mg *
Pluhur i kërpudhave Reishi (Ganoderma lucidum) 300 mg *
Pluhur i ekstraktit të kërpudhave Shiitake (4:1) (Lentinus edodes) 150 mg *

perdorimi

Merrni 2 kapsula dy herë në ditë me ushqim.

paketimi

100 kapsula