Batteril 900

L1,750

Ka stok

In Stock

SKU: 3042

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me përmbajtje të farave të qitros dhe vaj esencial tea tree. Produkti rrit rezistencën fiziologjike kundër patogjenëve, inflamacioneve dhe infeksioneve.

Farat e qitros ruajnë ekuilibrin mikrobik, luftojnë radikalet e lira, dhe favorizojnë drenimin e likideve të trupit falë vetive antioksiduese. Vaji esencial Tea Tree (Melaleuca alternifolia) përmirëson rezistencën fiziologjike të organizmit kundër sëmundjeve dhe infeksioneve të shkaktuara nga bakteret dhe viruset, vecanërisht ato të rrugëve respiratore si hunda, goja dhe bronket.

 

Produkt Vegan

perdorimi

Rekomandohet 1 tabletë në mëngjes dhe 1 në darkë.

paketimi

30 tableta x 1500 mg

permban

Fara Qitro e.s. tit. 50% 900 mg
Tea Tree tit. 70% o. e. 114 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, ëmbëlsues, gluten, laktozë, OMG, sheqer.