ASTAXANTHIN 10MG 30 SGELS

L3,120

Ka stok

In Stock

SKU: 14364

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Neutralizues i fuqishëm i radikalëve të lirë
– Mbështet përgjigjet e balancuara të sistemit imunitar

Astaxanthina është një karotenoid natyral që luan një rol të rëndësishëm në mbrojtjen qelizore nga radikalet e lira dhe përgjigjet e shëndetshme të sistemit imunitar.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Astaxanthin (nga ekstrakti i Haematococcus pluvialis) 10 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsulë xhelatinoze në ditë me një vakt që përmban yndyrë.

paketimi

30 kapsula xhelatnoze.