Propolaid Flu

L950

Ka stok

In Stock

SKU: 2227

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bustina të tretshme në ujë të nxehtë ose të ftohtë për fëmijë dhe të rritur, me bazë N-Acetilcisteinë, Propolis, ekstrakte  bimore (Grindelia dhe Drosera), Mjaltë dhe vajra esencialë Mente dhe Eukalipti; që stimulojnë eleminimin e sekrecioneve bronkiale, zbutin fytin, qetësojnë kollën dhe lehtësojnë simptomat e gripit dhe ftohtjes. Shije mente.

Produkt Vegjetarian

Nuk permban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë.

perdorimi

1 bustinë e tretur në 100 ml ujë në temperaturë ambjenti ose të ngrohtë për të cliruar efektin balsamik. Mos e përdorni pa e holluar.

paketimi

10 bustina x 0.5 g

perberesit

N-Acetilcisteinë 600 mg
Drosera e.s. 4/1 100 mg
Propolis e.s. tit 12% 150 mg
Grindelia e.s. 4/1 130 mg
Mentha arvensis L. 1,8 mg
Mentha spicata L. 0,1 mg
Drosera e.s. 4/1 100 mg
Mjaltë 50 mg
Eukalipt o.e. 8,5 mg
Mentha x piperita L. 0,6 mg