AHA RADIANT COMPLEXION PADS (40 PCS)

L2,800

Ka stok

In Stock

SKU: 10217

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pambuk inovativ me veti eksfoliuese për përdorim të përditshëm, i cili përmirëson ndjeshëm pamjen e lëkurës suaj dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës. Forcon lëkurën dhe përmirëson elasticitetin e saj.

Qëllimi dhe funksioni:

  • Heq qelizat e vdekura të lëkurës
  • Përmirëson strukturën e lëkurës
  • Mbron nga agresioni i jashtëm
  • Përmirëson elasticitetin e lëkurës
  • Hidraton, qetëson

 

Permban

  • Acide frutash (qe bëjnë të mundur largimin e qelizave të vdekura nga lëkura).
  • Glicerinë vegjetale (mbron lëkurën nga agjentet e jashtem si ajri i ndotur dhe i ftohti)
  • Pantenol dhe provitamina B5 që zbusin dhe ushqejnë lëkurën.

Perdorimi

Pas pastrimit aplikojeni në lëkurën e fytyrës. Më pas përdorni kremin tuaj të kujdesit ditor.

Paketimi

40 copë.