Apaxil Salviette Antitraspiranti 20 bustine

L1,530

Ka stok

In Stock

SKU: 9780

Pershkrimi i produktit

Letra te lagura, praktike kunder djersitjes. Eleminojne djersitjen e shtuar dhe sigurojne mbrojtje ndaj formimit te djersitjes, duke e lene lekuren te bute e te thate.

Apaxil Salviette Antitraspiranti jane bazuar me formulen kunder djersitjes se Apaxil. Produkti eshte dizenjuar per personat te cilet vuajne nga hiperhidroza.

Djersitja: Ka shume situata ne te cilen ndodh qe te keni djersitje me te shtuar se zakonisht dhe te ndiheni jo rehat, si pershembull: ne club, palester, gjate nje interviste apo prezantimi, ne skene, apo ne dite vecanerisht shume te nxehta. Apaxil Salviette Antitraspiranti eshte zgjedhja me praktike dhe me efektive per te gjithe.

perdorimi

Perdorini Letrat Apaxil kunder djersitjes sa here ta ndjeni te nevojshme. Letrat jane te pershtatshme per tu perdorur ne cdo zone te trupit.
Shmangni kontaktet me membranat mukozale si buze, sy dhe hunde.

paketimi

10 bustina