O.SH FACE MASK AVOCADO&ALOE 75 ML-40810E

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 12933

Find in Store

Pershkrimi i produktit

E lehtë në teksturë dhe ndjesi, kjo maskë për fytyrën është një hidratues i përsosur.

Vaji organik i avokados dhe ekstrakti organik i aloes kanë veti hidratuese dhe ushqyese dhe ofrojnë një ndjenjë relaksi të qëndrueshme.

perdorimi

Aplikoni maskën në fytyrë të pastër të thatë duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Lëreni për 10 minuta. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë.

paketimi

75 ml.