Micellar Toning Lotion

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 1354

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion tonik micelar, i cili largon papastertitë nga fytyra si me magnet.

  • Heqja e plotë e papastërtive nga sipërfaqja e lëkurës
  • Rrit përmbajtjen e lagështisë së lëkurës
  • Redukton humbjen transepidermale të ujit
  • Zbut mikrorelievin e lëkurës
  • Efekt qetësues dhe anti-inflamator

permbajtja

  • Alantoinë – qetëson skuqjen në lëkurë.
  • Ekstrakte të bimës Edelweiss nga malet Zviceriane – parandalon dëmtimet e lëkurës nga agjentët e jashtëm.

perdorimi

Aplikojeni në fytyrë me ndihmën e një pambuku. Nuk ka nevojë për shpërlarje.

paketimi

200 ml.