Apaxil Sudor Control Ascelle Notte

L2,430

S’ka stok

Out of stock

SKU: 9775

Pershkrimi i produktit

Trajton hiperhidrozen aksilare (djersitjen e shtuar nen sqetull).Produkti i cili ul nivelin e djersitjes ne menyre te jashtezakonshme dhe ushtron nje veprim antibakterial, kunder aromes se pakendshme.

perdorimi

Aplikoni Trattamento Apaxil Sudor Control Ascelle Notte ne mbremje ne lekure te paster e te thate dhe shperlajeni ne mengjes.

Aplikojeni cdo mbremje per 7 ditet e para te trajtimit derisa te arrihet niveli i deshiruar i djersitjes. Me pas, perpiquni te reduktoni aplikimet dhe te shikoni nese djersitja mbetet ne kontroll.

Rekomandohet te perdorni, ne mengjes Apaxil Antitraspirante Ascelle per il Giorno (ose cdo antidjerse tjeter) dhe gjate dites letrat Apaxil Salviette Antitraspiranti (sipas nevojes).

Paralajmerim!

– Si me te gjitha antidjersat, mos e aplikoni Apaxil-in ne lekure te lagur, te irrituar apo te demtuar.

– Pas depilimit, prisni se paku 24 ore para se te aplikoni produktin.

– Nese lekura eshte e irrituar, nderprisni aplikimin e Apaxil derisa irritimi te jete larguar.

– Trattamento Apaxil Sudor Control Ascelle Notte nuk duhet te aplikohet ne siperfaqe me te medha se 10% e trupit.

– Shmangni kontaktin me zonat e ndjeshme si: syte, goja dhe mukozat.

– Trattamento Apaxil Sudor Control Ascelle Notte mund te perdoret gjithashtu per normalizimin e niveleve te djersitjes edhe ne pjese te tjera te trupit (fytyre, qafe, kraharor, shpine, etj.)

paketimi

25 ml