SUPER FRUITS MOISTURE BOOST GEL CREAM

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12542

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem xhel delikat për kujdes intensiv të lëkurës në mëngjes dhe në mbrëmje, i pasur me një koktej ekzotik i Goji, Shegë, Boronica, Kivi dhe Lime. -Efekt lifting, rrit përmbajtjen e lagështisë dhe forcon barrierën e lëkurës, efekt shkëlqimi, kundër ndotjes, anti inflamator.

perdorimi

Aplikoni kremin në lëkurë të pastër në mëngjes dhe në mbrëmje.

paketimi

50 ml