NS CAVIAR COLLAGEN DAY CARE FACE CREAM-9683E

L4,400

Ka stok

In Stock

SKU: 12975

Pershkrimi i produktit

Krem dite për fytyrën me havjar dhe kolagjen i cili lufton shenjat e para të plakjes.

Koleksioni Caviar Collagen kombinon vetitë e jashtëzakonshme të havjarit të zi, kolagjenit bimor dhe kompleksit hidratues bimor siberian – një kompleks unik i bimëve të egra siberiane për një lëkurë të re të freskët dhe të bukur.

Kremi hidraton lëkurës tuaj, gjithashtu jep mbrojtje optimale dhe parandalon shenjat e para të plakjes. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Permban

Ekstrakti i havjarit të zi, kolagjen herbal, acid hialuronik, vitamina C, A dhe E, etj.

paketimi

30 ml.