NS ORGANIC CERTIFIED BB CORRECTING CREAM-8970E

L1,450

Ka stok

In Stock

SKU: 12952

Find in Store

Pershkrimi i produktit

BB krem korrektues për të gjitha llojet e lëkurave. Ndihmon në fshehjen e papërsosmërive të lëkurës dhe ka efekt hidratues.

  • Çaji Kuril, i zgjedhur me dorë dhe i mbledhur në natyrë, përmban një përqendrim të lartë të vitaminës C, e cila tonifikon dhe zgjon në mënyrë të përsosur shkëlqimin natyral të lëkurës.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

PERMBAN

Hidrolat organik të çajit kuril, vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

PERDORIMI

Aplikoni një sasi të vogel kremi në lëkurë të pastër dhe të thatë.

PAKETIMI

30 ml