POLY C CREAM ANTI-AGEING

L9,500

Ka stok

In Stock

SKU: 13421

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhë, ideal për rikthimin e ekuilibrit, qëndrueshmërisë dhe shkëlqimit të lëkurës, duke reduktuar rrudhat dhe linjat e shprehjes. Parandalon procesin e gliko-oksidimit në lëkurë dhe nxit prodhimin e kolagjenit.

 

permban

POLIDATIN – antioksidant dhe anti-plakje resveratrol glukozid

VITAMINË C – i përfshirë në një formë të stabilizuar, është një bashkëfaktor në sintezën e kolagjenit

PREBIOTIK + PROBIOTIK – një kombinim përbërësish për të balancuar mikrobiotën e lëkurës dhe për të ndihmuar në ruajtjen e integritetit të epidermës

perdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje aplikojeni kremin në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar butësisht. Lëreni disa çaste që kremi të përthithet përpara se të vazhdoni me aplikimin e ndonjë produkti tjetër.

paketimi

50 ml