Purifying Wash + Shave 75ml

L1,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11127

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion pastrues 2 ne 1 per meshkuj, qe pastron dhe freskon lekuren.

specifikime

– Balancon nivelin e yndyres ne lekure

– Parandalon irritimin e lekures gjate rrojes

– Efekt zbutes, antiinflamator dhe rigjenerues

perdorimi

Aplikimi si lares: Aplikoni ne mengjes dhe ne mbremje dhe shperlajeni me uje te bollshem.

Aplikimi si xhel per rroje: Aplikoni xhelin ne mjeker dhe lereni te veproje per disa minuta.

paketimi

75 ml

perberja

Pantenol

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.