O.SH FACIAL MUD MASK SEA DEPTH 75 ML(2165E)

L450

Ka stok

In Stock

SKU: 11933

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maskë balte e cila pastron butësisht lëkurën tuaj dhe ndihmon në minimizimin e poreve.
Algat organike, balta e detit dhe mineralet e detit ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën duke i dhuruar asaj një bukuri natyrale.

Balte nga Thellesia e Detit , te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures ,  te pershtatshme per te gjitha moshat.

perdorimi

Vendoseni maskën me kujdes në fytyrën e pastër, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Pas 10-15 minutash, shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë. Përdoreni maskën  1-2 herë në javë.
Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .