MEDIPRO PH NEUTRALIZER 150 ML

L8,900

Ka stok

In Stock

SKU: 10707

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Neutralizues pH pas trajtimeve peeling. Rikthen pH e dëshiruar të lëkurës duke parandaluar kështu dëmtimin e lëkurës nga vlera shumë acide e produkteve “peeling” të aplikuar. Përmban gjithashtu pentilen glikol me veti hidratuese dhe antimikrobiale.

perdorimi

Aplikoni produktin pas pastrimit të lëkurës nga acidi. Lëreni të veprojë për rreth 1 minutë dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm. Riaplikojeni nëse është e nevojshme.

paketimi

150 ml.