Summer Breeze Cleansing Mouse

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11139

Pershkrimi i produktit

Pastrues fytyre ne trajte shkume, i cili largon lehtesisht papastertite, make up-in dhe yndyren e tepert te fytyres, pa e irrituar ate, duke e lene te fresket e te hidratuar.

Eshte i pasure me glicerine dhe ekstrakte te cajit te zi, i njohur ky i fundit si “eliksiri i rinise”.

I pershtatshem per perdorim te perditshem.

perdorimi

Aplikoni shkumen ne fytyre te lagur, masazhojeni butesisht dhe shpelajeni.

paketimi

150 ml

perberja

Glicerine

Ekstrakte te cajit te zi